#CINEUROPA30
GRAZAS

Se queres tamén podes descargar o programa completo en formato PDF ou os carteis.

Día 8 de novembro de 2016

Teatro Principal

  MAR 8  20:30 

EL CIUDADANO ILUSTRE
Gastón Duprat, Mariano Cohn

Cinema NUMAX

  MAR 8  19:00 

LOS AUSENTES
Luciana Piantanida

CGAC

  MAR 8  16:00 

LA MAIN DU DIABLE (A MAN DO DIAÑO)
Maurice Tourneur

  MAR 8  17:30 

GOUPI MANS ROUGES
Jacques Becker

  MAR 8  19:30 

PANIQUE (PÁNICO)
Julien Duvivier

  MAR 8  21:30 

SZAMANKA
Andrzej Zulawski

Día 9 de novembro de 2016

Teatro Principal

  MER 9  16:00 

SAFE
Todd Haynes

  MER 9  18:15 

THE NINE
Katy Grannan / Hannah Hughes

  MER 9  20:00 

FRANTZ
François Ozon

  MER 9  22:00 

LAS FURIAS
Miguel del Arco

Salón Teatro

  MER 9  20:05 

CÓMO FUNCIONAN CASI TODAS LAS COSAS
Fernando Salem

  MER 9  22:00 

LE FILS DE JEAN (O FILLO DE JEAN)
Philippe Lioret

Cinema NUMAX

  MER 9  16:45 

LAS SINSOMBRERO
Serrana Torres, Tània Balló, Manuel Jiménez

  MER 9  18:00 

QUILAPAYÚN, MAS ALLÁ DE LA CANCIÓN
Jorge Leiva

  MER 9  19:30 

PANORAMA AUDIOVISUAL GALEGO

  MER 9  21:00 

PORTUGAL - UM DIA DE CADA VEZ
João Canijo / Anabela Moreira

CGAC

  MER 9  16:00 

RAZZIA SUR LA CHNOUF
Henri Decoin

  MER 9  18:00 

LE ROUGE EST MIS
Gilles Grangier

  MER 9  19:45 

LES ESPIONS (OS ESPÍAS)
Henri-Georges Clouzot

  MER 9  22:00 

LONELY HEARTS
Paul Cox

Día 10 de novembro de 2016

Teatro Principal

  XOV 10  16:00 

ACTRICES
Valeria Bruni Tedeschi

  XOV 10  18:15 

HELMUT BERGER, ACTOR
Andreas Horvath

  XOV 10  20:00 

AQUARIUS
Kleber Mendonça Filho

  XOV 10  22:30 

LADY MACBETH
William Oldroyd

Salón Teatro

  XOV 10  16:00 

DU CÔTÉ D'OROUËT
Jacques Rozier

  XOV 10  18:30 

QUILAPAYÚN, MAS ALLÁ DE LA CANCIÓN
Jorge Leiva

  XOV 10  20:00 

LAS FURIAS
Miguel del Arco

  XOV 10  22:15 

EL CIUDADANO ILUSTRE
Gastón Duprat, Mariano Cohn

Cinema NUMAX

  XOV 10  16:30 

PROGRAMA CURTAS ESPAÑOLAS

  XOV 10  18:15 

MEMORIAS DE MUJERES E TUPAMAROS

  XOV 10  20:30 

PEPE MUJICA – DER PRÄSIDENT (PEPE MUJICA, O PRESIDENTE)
Heidi Specogna

  XOV 10  22:15 

IL SOLENGO
Alessio Rigo de Righi / Matteo Zoppis

CGAC

  XOV 10  22:00 

ELLE A PASSÉ TANT D'HEURES SOUS LES SUNLIGHTS
Philippe Garrel

Día 11 de novembro de 2016

Teatro Principal

  VEN 11  16:15 

CLAIR DE FEMME (UNHA MULLER SINGULAR)
Costa-Gavras

  VEN 11  18:00 

CÓMO FUNCIONAN CASI TODAS LAS COSAS
Fernando Salem

  VEN 11  20:00 

ENCONTRO CO PREMIO CINEUROPA OLIVER LAXE E PROXECCIÓN DE «MIMOSAS»

  VEN 11  22:30 

THE NEON DEMON (O DEMO DE NEÓN)
Nicolas Winding Refn

  VEN 11  00:30 

THE LOVE WITCH (A BRUXA DO AMOR)
Anna Biller

Salón Teatro

  VEN 11  16:15 

LE SECRET (O SEGREDO)
Robert Enrico

  VEN 11  18:00 

THE NINE
Katy Grannan / Hannah Hughes

  VEN 11  20:00 

THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MÄKI
Juho Kuosmanen

  VEN 11  21:45 

LADY MACBETH
William Oldroyd

Cinema NUMAX

  VEN 11  16:15 

PANORAMA AUDIOVISUAL GALEGO

  VEN 11  17:45 

EL ALMANAQUE
José Pedro Charlo

  VEN 11  19:15 

SIETE INSTANTES
Diana Cardozo

  VEN 11  21:45 

TODO COMENZÓ POR EL FIN
Luis Ospina

CGAC

  VEN 11  19:00 

LANDRU
Claude Chabrol

  VEN 11  21:00 

L’ALBATROS (O ALBATROS)
Jean-Pierre Mocky

  VEN 11  22:30 

JE T'AIME, JE T'AIME
Alain Resnais

Día 12 de novembro de 2016

Teatro Principal

  SAB 12  16:30 

LOVE AND DEATH ON LONG ISLAND (AMOR E MORTE EN LONG ISLAND)
Richard Kwietniowski

  SAB 12  18:00 

FRANTZ
François Ozon

  SAB 12  20:00 

LADY MACBETH
William Oldroyd

  SAB 12  21:45 

AQUARIUS
Kleber Mendonça Filho

  SAB 12  00:15 

HELMUT BERGER, ACTOR
Andreas Horvath

Salón Teatro

  SAB 12  17:45 

LAS FURIAS
Miguel del Arco

  SAB 12  20:00 

LE FILS DE JEAN (O FILLO DE JEAN)
Philippe Lioret

  SAB 12  21:45 

THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MÄKI
Juho Kuosmanen

Cinema NUMAX

  SAB 12  17:00 

LA ÚLTIMA TIERRA
Pablo Lamar

  SAB 12  18:30 

AYOTZINAPA, CRÓNICA DE UN CRIMEN DE ESTADO
Xavier Robles

  SAB 12  20:30 

EL LUGAR DE LAS FRESAS
Maite Vitoria Daneris

  SAB 12  22:15 

PORTUGAL - UM DIA DE CADA VEZ
João Canijo / Anabela Moreira

CGAC

  SAB 12  19:00 

L'AÎNÉ DES FERCHAUX (O ESCOLTA)
Jean-Pierre Melville

  SAB 12  20:45 

RIFIFI À TOKYO (RIFIFI EN TOKIO)
Jacques Deray

  SAB 12  22:30 

DIE RATTEN
Robert Siodmak

Sede Afundación

  SAB 12  17:00 

CHE ORA E?
Ettore Scola

Día 13 de novembro de 2016

Teatro Principal

  DOM 13  16:00 

THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MÄKI
Juho Kuosmanen

  DOM 13  17:45 

THE HANDMAIDEN (A DONCELA)
Park Chan-wook

  DOM 13  20:15 

AQUARIUS
Kleber Mendonça Filho

  DOM 13  23:00 

THE NEON DEMON (O DEMO DE NEÓN)
Nicolas Winding Refn

Salón Teatro

  DOM 13  17:45 

ENCONTRO CON ADOLFO DUFOUR E PROXECCIÓN DE «LA MAYOR LOCURA»

  DOM 13  20:00 

PREMIO CINEUROPA PARA LOLA DUEÑAS E PROXECCIÓN DE «LES OGRES»

  DOM 13  23:00 

THE LOVE WITCH (A BRUXA DO AMOR)
Anna Biller

Cinema NUMAX

  DOM 13  16:30 

PROGRAMA DE CURTAS INTERNACIONAIS

  DOM 13  18:00 

IL SOLENGO
Alessio Rigo de Righi / Matteo Zoppis

  DOM 13  20:00 

LA GUARDERÍA
Virginia Croatto

  DOM 13  21:30 

SIETE INSTANTES
Diana Cardozo

CGAC

  DOM 13  19:00 

LE DOSSIER 51
Michel Deville

  DOM 13  21:00 

BUFFET FROID
Bertrand Blier

  DOM 13  22:30 

NEOTPRAVLENNOYE PISMO (A CARTA QUE NUNCA FOI ENVIADA)
Mikhail Kalatozov

Sede Afundación

  DOM 13  17:00 

CIAO MASCHIO (ADEUS AO MACHO)
Marco Ferreri

Día 14 de novembro de 2016

Teatro Principal

  LUN 14  16:00 

LA MAYOR LOCURA
Adolfo Dufour

  LUN 14  18:00 

LE FILS DE JEAN (O FILLO DE JEAN)
Philippe Lioret

  LUN 14  22:45 

DOG EAT DOG
Paul Schrader

Salón Teatro

  LUN 14  17:00 

LES OGRES
Léa Fehner

  LUN 14  20:00 

ENCONTRO CON ALBERTO MORAIS E PROXECCIÓN DE «LA MADRE»

  LUN 14  22:00 

THE HANDMAIDEN (A DONCELA)
Park Chan-wook

Cinema NUMAX

  LUN 14  16:15 

PROXECTO VIDA
Rubén Riós

  LUN 14  18:00 

EL CÍRCULO
José Pedro Charlo / Aldo Garay

  LUN 14  22:00 

LA GUARDERÍA
Virginia Croatto

CGAC

  LUN 14  16:00 

LES ASSASSINS DE L'ORDRE (OS ASASINOS DA ORDE)
Marcel Carné

  LUN 14  19:45 

POLICE PYTHON 357
Alain Corneau

  LUN 14  22:00 

REGARDE LES HOMMES TOMBER (MIRA OS HOMES CAER)
Jacques Audiard

Sede Afundación

  LUN 14  17:00 

STANNO TUTTI BENE (ESTÁN TODOS BEN)
Giuseppe Tornatore

Día 15 de novembro de 2016

Teatro Principal

  MAR 15  16:00 

LA BALANCE (O MARMELO)
Bob Swaim

  MAR 15  18:00 

LA MADRE
Alberto Morais

  MAR 15  20:00 

LOVE & FRIENDSHIP (AMOR E AMIZADE)
Whit Stillman

  MAR 15  21:45 

JUSTE LA FIN DU MONDE (SÓ A FIN DO MUNDO)
Xavier Dolan

Salón Teatro

  MAR 15  16:00 

LE DEUXIÈME SOUFFLE (ATA O ÚLTIMO ALENTO)
Jean-Pierre Melville

  MAR 15  18:30 

HELMUT BERGER, ACTOR
Andreas Horvath

  MAR 15  20:15 

ENCONTRO CO SEU PROTAGONISTA NATHAN WILLCOCKS «COMPTE TES BLESSURES»

  MAR 15  21:45 

DOG EAT DOG
Paul Schrader

Cinema NUMAX

  MAR 15  16:30 

TODO COMENZÓ POR EL FIN
Luis Ospina

  MAR 15  20:00 

EL CASO BOLIVIANO
Violeta Ayala

  MAR 15  22:00 

LA ÚLTIMA TIERRA
Pablo Lamar

CGAC

  MAR 15  16:00 

EN CAS DE MALHEUR (O AMOR É O MEU OFICIO)
Claude Autant-Lara

  MAR 15  18:00 

MORTELLE RANDONNÉE (ANUNCIO DE MORTE)
Claude Miller

  MAR 15  20:15 

LES VOLEURS (OS LADRÓNS)
André Téchiné

  MAR 15  22:15 

SÉRIE NOIRE (SERIE NEGRA)
Alain Corneau

Sede Afundación

  MAR 15  17:00 

IL BELL' ANTONIO (O FERMOSO ANTONIO)
Mauro Bolognini

  MAR 15  19:00 

VIAGEM AO PRINCÍPIO DO MUNDO
Manoel de Oliveira

Día 16 de novembro de 2016

Teatro Principal

  MER 16  16:00 

ÉTAT DE SIÈGE (ESTADO DE SITIO)
Costa-Gavras

  MER 16  18:00 

LA GUARDERÍA
Virginia Croatto

  MER 16  19:45 

LOVE & FRIENDSHIP (AMOR E AMIZADE)
Whit Stillman

  MER 16  21:30 

FORUSHANDE (THE SALESMAN)
Asghar Farhadi

  MER 16  23:30 

DOG EAT DOG
Paul Schrader

Salón Teatro

  MER 16  16:45 

VOYAGE À TRAVERS LE CINÉMA FRANÇAIS (AS PELÍCULAS DA MIÑA VIDA)
Bertrand Tavernier

  MER 16  20:00 

ENCONTRO CO SEU PROTAGONISTA NATHAN WILLCOCKS «COMPTE TES BLESSURES»

  MER 16  21:30 

THE NEON DEMON (O DEMO DE NEÓN)
Nicolas Winding Refn

Cinema NUMAX

  MER 16  16:00 

CÓMO FUNCIONAN CASI TODAS LAS COSAS
Fernando Salem

  MER 16  17:45 

EL CÍRCULO E MEMORIAS DE MUJERES

  MER 16  20:00 

VISIÓNS
Xisela Franco

  MER 16  22:15 

PEPE MUJICA – DER PRÄSIDENT (PEPE MUJICA, O PRESIDENTE)
Heidi Specogna

CGAC

  MER 16  22:00 

RIENS DU TOUT
Cédric Klapisch

Sede Afundación

  MER 16  17:00 

PADRI E FIGLI (PAIS E FILLOS)
Mario Monicelli

Día 17 de novembro de 2016

Teatro Principal

  XOV 17  16:30 

VOYAGE À TRAVERS LE CINÉMA FRANÇAIS (AS PELÍCULAS DA MIÑA VIDA)
Bertrand Tavernier

  XOV 17  20:00 

TONI ERDMANN
Maren Ade

  XOV 17  22:45 

LE FILS DE JOSEPH (O FILLO DE JOSEPH)
Eugène Green

Salón Teatro

  XOV 17  18:00 

EL ÚLTIMO VERANO
Leire Apellaniz

  XOV 17  20:00 

LOVE & FRIENDSHIP (AMOR E AMIZADE)
Whit Stillman

  XOV 17  21:45 

JUSTE LA FIN DU MONDE (SÓ A FIN DO MUNDO)
Xavier Dolan

  XOV 17  23:30 

O ORNITÓLOGO
João Pedro Rodrigues

Cinema NUMAX

  XOV 17  17:00 

CINEMA EN CURSO: PROGRAMA 1

  XOV 17  19:00 

PORTUGAL - UM DIA DE CADA VEZ
João Canijo / Anabela Moreira

  XOV 17  21:45 

EL LUGAR DE LAS FRESAS
Maite Vitoria Daneris

CGAC

  XOV 17  16:00 

LE SUCRE
Jacques Rouffio

  XOV 17  18:00 

LE JUGE FAYARD DIT LE SHERIFF (AXUSTE DE CONTAS)
Yves Boisset

  XOV 17  20:00 

UN HOMME EST MORT (FUNERAL EN LOS ANGELES)
Jacques Deray

  XOV 17  21:45 

REVANCHE
Götz Spielmann

Sede Afundación

  XOV 17  17:00 

SALUT L’ARTISTE (QUE VIDA A DO ARTISTA!)
Yves Robert

  XOV 17  19:00 

TURNÈ
Gabriele Salvatores

Auditorio de Galicia

Día 18 de novembro de 2016

Teatro Principal

  VEN 18  16:00 

LA TEMPESTAD CALMADA
Omar A. Razzak

  VEN 18  17:45 

O ORNITÓLOGO
João Pedro Rodrigues

  VEN 18  20:00 

FORUSHANDE (THE SALESMAN)
Asghar Farhadi

  VEN 18  22:15 

JUSTE LA FIN DU MONDE (SÓ A FIN DO MUNDO)
Xavier Dolan

  VEN 18  00:00 

THE AUTOPSY OF JANE DOE (A AUTOPSIA DE JANE DOE)
André Øvredal

Salón Teatro

  VEN 18  20:30 

ENCONTRO CON MANUEL IBORRA E PROXECCIÓN DE «LA FIESTA DE LOS LOCOS»

  VEN 18  22:30 

NASTY BABY
Sebastián Silva

Cinema NUMAX

  VEN 18  21:30 

VISIÓNS
Xisela Franco

CGAC

  VEN 18  16:00 

LE DEUXIÈME SOUFFLE
Alain Corneau

  VEN 18  18:45 

PANORAMA AUDIOVISUAL GALEGO

  VEN 18  20:15 

LES ÉGOUTS DU PARADIS (AS CLOACAS DO PARAÍSO)
José Giovanni

  VEN 18  22:15 

STEAMING (OS BAÑOS TURCOS)
Joseph Losey

Sede Afundación

  VEN 18  17:00 

PER LE ANTICHE SCALE (POLAS ANTIGAS ESCALEIRAS)
Mauro Bolognini

  VEN 18  19:00 

FLIC STORY (HISTORIA DUN POLICÍA)
Jacques Deray

Día 19 de novembro de 2016

Teatro Principal

  SAB 19  16:00 

PEPE MUJICA – DER PRÄSIDENT (PEPE MUJICA, O PRESIDENTE)
Heidi Specogna

  SAB 19  17:45 

TONI ERDMANN
Maren Ade

  SAB 19  22:30 

PERSONAL SHOPPER
Olivier Assayas

  SAB 19  00:30 

TRAIN TO BUSAN
Yeon Sang-ho

Salón Teatro

  SAB 19  16:00 

SHOOTS FROM ABYSSINIA, O SUR
Ovidio Fernández Sánchez

  SAB 19  18:00 

BELLE DORMANT
Adolfo Arrieta

  SAB 19  22:30 

LE FILS DE JOSEPH (O FILLO DE JOSEPH)
Eugène Green

Cinema NUMAX

  SAB 19  16:00 

EL ÚLTIMO VERANO
Leire Apellaniz

  SAB 19  17:45 

SIETE INSTANTES
Diana Cardozo

  SAB 19  19:30 

ENCONTRO CON EUGENIO CANEVARI E PROXECCIÓN DE «PAULA»

  SAB 19  21:15 

VOYAGE À TRAVERS LE CINÉMA FRANÇAIS (AS PELÍCULAS DA MIÑA VIDA)
Bertrand Tavernier

CGAC

  SAB 19  16:00 

JÉSUS DE MONTRÉAL
Denys Arcand

  SAB 19  18:00 

TOPSY-TURVY
Mike Leigh

  SAB 19  20:45 

ENRIQUE IV
Marco Bellocchio

  SAB 19  22:30 

EAUX PROFONDES
Michel Deville

Sede Afundación

  SAB 19  19:15 

MARCELLO, UNA VITA DOLCE (MARCELLO, UNHA VIDA DOCE)
Mario Canale / Annarosa Morri

Día 20 de novembro de 2016

Teatro Principal

  DOM 20  17:00 

MARÍA (Y LOS DEMÁS)
Nely Reguera

  DOM 20  18:45 

THE HANDMAIDEN (A DONCELA)
Park Chan-wook

  DOM 20  21:15 

PERSONAL SHOPPER
Olivier Assayas

  DOM 20  23:00 

O ORNITÓLOGO
João Pedro Rodrigues

Salón Teatro

  DOM 20  20:15 

YOURSELF AND YOURS (O TEU E TI)
Hong Sang-soo

  DOM 20  22:00 

THE GIRL WITH ALL THE GIFTS
Colm McCarthy

Cinema NUMAX

  DOM 20  16:45 

EL CASO BOLIVIANO
Violeta Ayala

  DOM 20  18:15 

AYOTZINAPA, CRÓNICA DE UN CRIMEN DE ESTADO
Xavier Robles

  DOM 20  20:15 

BELLE DORMANT
Adolfo Arrieta

  DOM 20  22:00 

LA TEMPESTAD CALMADA
Omar A. Razzak

CGAC

  DOM 20  16:00 

LE SILENCIEUX (O SILENCIOSO)
Claude Pinoteau

  DOM 20  18:00 

IRONWEED (TALO DE FERRO)
Hector Babenco

  DOM 20  20:30 

ME AND ORSON WELLES
Richard Linklater

  DOM 20  22:30 

MOGLIAMANTE (ESPOSA AMANTE)
Marco Vicario

Sede Afundación

  DOM 20  17:00 

IL GABBIANO (A GAIVOTA)
Marco Bellocchio

  DOM 20  19:15 

ADIEU, POULET (O INCORRUPTIBLE)
Pierre Granier-Deferre

Día 21 de novembro de 2016

Teatro Principal

  LUN 21  16:15 

VA SAVOIR (VAI SABER)
Jacques Rivette

  LUN 21  19:00 

SAFARI
Ulrich Seidl

  LUN 21  20:45 

NOCTURAMA
Bertrand Bonello

  LUN 21  23:00 

NASTY BABY
Sebastián Silva

Salón Teatro

  LUN 21  17:15 

TUPAMAROS
Rainer Hoffmann / Heidi Specogna

  LUN 21  19:00 

ENCONTRO CON EUGENIO CANEVARI E PROXECCIÓN DE «PAULA»

  LUN 21  20:45 

PERSONAL SHOPPER
Olivier Assayas

  LUN 21  22:30 

CREEPY
Kiyoshi Kurosawa

Cinema NUMAX

  LUN 21  16:30 

PANORAMA AUDIOVISUAL GALEGO

  LUN 21  20:15 

ELDORADO XXI
Salomé Lamas

  LUN 21  22:30 

IL SOLENGO
Alessio Rigo de Righi / Matteo Zoppis

CGAC

  LUN 21  16:00 

THE ICEMAN COMETH (O REPARTIDOR DE XEO)
John Frankenheimer

  LUN 21  19:00 

IO MI RICORDO, SÌ, MI RICORDO
Anna Maria Tatò

Sede Afundación

  LUN 21  17:00 

SIGNORE E SIGNORI, BUONANOTTE (BOAS NOITES, DONAS E CABALEIROS)
Luigi Comencini / Nanni Loy / Luigi Magni / Mario Monicelli / Ettore Scola

Día 22 de novembro de 2016

Teatro Principal

  MAR 22  16:00 

TUPAMAROS
Rainer Hoffmann / Heidi Specogna

  MAR 22  17:45 

CREEPY
Kiyoshi Kurosawa

  MAR 22  20:15 

MA LOUTE
Bruno Dumont

  MAR 22  22:30 

NOCTURAMA
Bertrand Bonello

Salón Teatro

  MAR 22  16:00 

A FONDO: ENTREVISTA CON MARÍA CASARES
Entrevista realizada por Joaquín Soler Serrano

  MAR 22  17:15 

LE TESTAMENT D'ORPHÉE (O TESTAMENTO DE ORFEO)
Jean Cocteau

  MAR 22  19:00 

MESA COLOQUIO SOBRE MARÍA CASARES

  MAR 22  20:15 

LA LARGA NOCHE DE FRANCISCO SANCTIS
Francisco Márquez / Andrea Testa

  MAR 22  21:45 

SANGUE DEL MIO SANGUE
Marco Bellocchio

Cinema NUMAX

  MAR 22  17:00 

LOS AUSENTES
Luciana Piantanida

  MAR 22  18:30 

EL FUTURO PERFECTO
Nele Wohlatz

  MAR 22  20:15 

TODO COMENZÓ POR EL FIN
Luis Ospina

CGAC

  MAR 22  16:00 

SOLO
Jean-Pierre Mocky

  MAR 22  17:30 

PLEINS FEUX SUR L’ASSASSIN
Georges Franju

  MAR 22  19:15 

PÉRIL EN LA DEMEURE
Michel Deville

Sede Afundación

  MAR 22  17:00 

ADUA E LE COMPAGNE (ADUA E AS SÚAS AMIGAS)
Antonio Pietrangeli

  MAR 22  19:00 

IL MOMENTO PIÙ BELLO (O MOMENTO MÁIS FERMOSO)
Luciano Emmer

Día 23 de novembro de 2016

Teatro Principal

  MER 23  17:00 

EL ALMANAQUE
José Pedro Charlo

  MER 23  18:30 

YOURSELF AND YOURS (O TEU E TI)
Hong Sang-soo

  MER 23  20:15 

MA LOUTE
Bruno Dumont

  MER 23  22:30 

SIERANEVADA
Cristi Puiu

Salón Teatro

  MER 23  16:45 

LES ENFANTS DU PARADIS (OS NENOS DO PARAÍSO)
Marcel Carné

  MER 23  20:00 

UNE VIE (UNHA VIDA)
Stéphane Brizé

  MER 23  22:15 

MALGRÉ LA NUIT (A PESAR DA NOITE)
Philippe Grandrieux

Cinema NUMAX

  MER 23  16:00 

MESA SOBRE OS 30 ANOS DE CINEUROPA

  MER 23  17:00 

CINEMA EN CURSO: PROGRAMA 2

  MER 23  19:15 

THE LOVE WITCH (A BRUXA DO AMOR)
Anna Biller

  MER 23  21:30 

ELDORADO XXI
Salomé Lamas

CGAC

  MER 23  22:00 

TEMPI NOSTRI - ZIBALDONE N. 2 (OS NOSOS TEMPOS)
Alessandro Blasetti / Paul Paviot

Sede Afundación

  MER 23  17:00 

GIÙ IL SIPARIO
Raffaello Matarazzo

  MER 23  19:00 

PENSIONE EDELWEISS (O ALBERGUE DOS SUICIDAS)
Ottorino Franco Bertolini / Víctor Merenda

Día 24 de novembro de 2016

Teatro Principal

  XOV 24  11:00 

MA VIE DE COURGETTE (A MIÑA VIDA COMO UNHA CABACIÑA)
Claude Barras

  XOV 24  16:45 

SIETE INSTANTES
Diana Cardozo

  XOV 24  18:30 

EL CASO BOLIVIANO
Violeta Ayala

  XOV 24  20:00 

WHILE THE WOMEN ARE SLEEPING (MENTRES ELAS DORMEN)
Wayne Wang

  XOV 24  22:00 

LA PAZZA GIOIA
Paolo Virzì

Salón Teatro

  XOV 24  18:15 

SAFARI
Ulrich Seidl

  XOV 24  20:00 

MA LOUTE
Bruno Dumont

  XOV 24  22:15 

YOURSELF AND YOURS (O TEU E TI)
Hong Sang-soo

Cinema NUMAX

  XOV 24  17:00 

PROGRAMA CURTAS ESPAÑOLAS

  XOV 24  18:30 

PROGRAMA DE CURTAS INTERNACIONAIS

  XOV 24  20:15 

EL FUTURO PERFECTO
Nele Wohlatz

  XOV 24  21:30 

MEMORIAS DE MUJERES E TUPAMAROS

CGAC

  XOV 24  20:30 

CANICULE (DÍA DE CANS)
Yves Boisset

  XOV 24  22:15 

COME BACK, LITTLE SHEBA (VOLVE, PEQUENA SHEBA)
Daniel Mann

Sede Afundación

  XOV 24  17:00 

IO, IO, IO E GLI ALTRI (EU, EU, EU E OS OUTROS)
Alessandro Blasetti

  XOV 24  19:00 

SOSTIENE PEREIRA
Roberto Faenza

Día 25 de novembro de 2016

Teatro Principal

  VEN 25  11:00 

MA VIE DE COURGETTE (A MIÑA VIDA COMO UNHA CABACIÑA)
Claude Barras

  VEN 25  16:00 

ÉTAT DE SIÈGE (ESTADO DE SITIO)
Costa-Gavras

  VEN 25  18:15 

LA LARGA NOCHE DE FRANCISCO SANCTIS
Francisco Márquez / Andrea Testa

  VEN 25  22:30 

MARATÓN

Salón Teatro

  VEN 25  17:30 

LAS SINSOMBRERO
Serrana Torres, Tània Balló, Manuel Jiménez

  VEN 25  18:45 

PAULA
Eugenio Canevari

  VEN 25  20:15 

RESTER VERTICAL
Alain Guiraudie

  VEN 25  22:00 

MALGRÉ LA NUIT (A PESAR DA NOITE)
Philippe Grandrieux

Sede Afundación

  VEN 25  17:00 

IL MEDICO E LO STREGONE (O MÉDICO E O CURANDEIRO)
Mario Monicelli

  VEN 25  18:45 

THE SEA GULL
Sidney Lumet

Día 26 de novembro de 2016

Teatro Principal

  SAB 26  16:45 

MA VIE DE COURGETTE
Claude Barras

  SAB 26  18:00 

UNE VIE (UNHA VIDA)
Stéphane Brizé

  SAB 26  22:15 

FAI BEI SOGNI (DOCES SOÑOS)
Marco Bellocchio

  SAB 26  00:30 

AMAZING JOURNEY, THE STORY OF THE WHO
Paul Crowder / Murray Lerner

Salón Teatro

  SAB 26  18:00 

TRAIN TO BUSAN
Yeon Sang-ho

  SAB 26  20:00 

WHILE THE WOMEN ARE SLEEPING (MENTRES ELAS DORMEN)
Wayne Wang

  SAB 26  22:00 

THE AUTOPSY OF JANE DOE (A AUTOPSIA DE JANE DOE)
André Øvredal

Sede Afundación

  SAB 26  17:00 

ABIGAIL'S PARTY
Mike Leigh

  SAB 26  18:45 

THE GLASS MENAGERIE (O ZOO DE CRISTAL)
Paul Newman

Día 27 de novembro de 2016

Teatro Principal

  DOM 27  16:45 

MA VIE DE COURGETTE
Claude Barras

  DOM 27  18:00 

SANGUE DEL MIO SANGUE
Marco Bellocchio

  DOM 27  20:00 

SIERANEVADA
Cristi Puiu

  DOM 27  23:00 

RESTER VERTICAL
Alain Guiraudie

Salón Teatro

  DOM 27  18:00 

UNE VIE (UNHA VIDA)
Stéphane Brizé

  DOM 27  20:00 

FAI BEI SOGNI (DOCES SOÑOS)
Marco Bellocchio

  DOM 27  22:30 

THE GIRL WITH ALL THE GIFTS
Colm McCarthy

CGAC

  DOM 27  15:00 

IL BIGAMO (O BÍGAMO)
Luciano Emmer

  DOM 27  17:00 

IL VIALE DELLA SPERANZA (O CAMIÑO DA ESPERANZA)
Dino Risi

  DOM 27  18:45 

THE KINKS: SET ME FREE, THE ULTIMATE REVIEW
Mark Hall

  DOM 27  19:45 

THE ANIMALS, ERIC BURDON AND BEYOND
Bill Getz

  DOM 27  20:45 

THE STORY OF THE YARDBIRDS
Martin Baker

  DOM 27  21:45 

CREAM: THEIR FULLY AUTHORISED STORY
John Brewer

Sede Afundación

  DOM 27  17:00 

THE PUBLIC EYE (O OLLO PÚBLICO)
Howard Franklin

  DOM 27  19:00 

ESPION LÈVE-TOI
Yves Boisset