7 de novembro

  7N  20:00 

CERIMONIA DE APERTURA
LA NOCHE DE 12 AÑOS (2018)
– Álvaro Brechner

8 de novembro

  8N  16:00 

1
EL CRIMEN DE CUENCA (1980)
– Pilar Miró

  8N  17:45 

1
BERGMAN: A YEAR IN A LIFE (2018)
– Jane Magnusson

  8N  20:15 

CERIMONIA DE ENTREGA DO PREMIO CINEUROPA A ISAKI LACUESTA
ENTRE DOS AGUAS (2018)
– Isaki Lacuesta

  8N  23:15 

1
LAS HIJAS DEL FUEGO (2018)
– Albertina Carri

9 de novembro

  9N  16:00 

1
TAMAÑO NATURAL (VERSIÓN ÍNTEGRA CON METRAXE ENGADIDA) (1974)
– Luis García Berlanga

  9N  18:00 

1
AL DESIERTO (2017)
– Ulises Rosell

  9N  20:00 

1
DOGMAN (2018)
– Matteo Garrone

  9N  22:00 

1
THE GUILTY (2018)
– Gustav Möller

  9N  23:30 

1
BELMONTE (2018)
– Federico Veiroj

10 de novembro

  10N  16:00 

1
MIRAI NO MIRAI / MIRAI, A MIÑA IRMÁ PEQUENA (2018)
– Mamoru Hosoda

  10N  18:00 

1
MANBIKI KAZOKU / UN ASUNTO DE FAMILIA (2018)
– Hirokazu Kore-eda

  10N  20:15 

1
MI OBRA MAESTRA (2018)
– Gastón Duprat

  10N  22:15 

1
DOGMAN (2018)
– Matteo Garrone

  10N  00:00 

1
MARLINA, THE MURDERER IN FOUR ACTS / MARLINA, ASASINA EN CATRO ACTOS (2017)
– Mouly Surya

11 de novembro

  11N  16:15 

1
LAS VEGAS (2018)
– Juan Villegas

  11N  17:45 

1
UTØYA 22. JULI (2018)
– Erik Poppe

  11N  19:30 

1
MANBIKI KAZOKU / UN ASUNTO DE FAMILIA (2018)
– Hirokazu Kore-eda

  11N  22:00 

1
APUNTES PARA UNA PELÍCULA DE ATRACOS (2018)
– Elías León Siminiani

12 de novembro

  12N  16:00 

1
LOS VAGOS (2017)
– Gustavo Biazzi

  12N  17:45 

1
BERGMAN: A YEAR IN A LIFE (2018)
– Jane Magnusson

  12N  20:00 

1
UTØYA 22. JULI (2018)
– Erik Poppe

  12N  21:45 

1
SE ROKH / 3 CARAS (2018)
– Jafar Panahi

13 de novembro

  13N  16:45 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
OJOS DE MADERA (2017)
– Roberto Suárez e Germán Tejeira

  13N  18:15 

1
APUNTES PARA UNA PELÍCULA DE ATRACOS (2018)
– Elías León Siminiani

  13N  20:00 

1
THE HOUSE THAT JACK BUILT / A CASA DE JACK (2018)
– Lars von Trier

  13N  22:45 

1
THE GREEN FOG (2017)
– Guy Maddin,Evan Johnson,Galen Johnson

14 de novembro

  14N  16:00 

1
EL ENTUSIASMO (2018)
– Luis E. Herrero

  14N  17:45 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
KAZARKEN: EN CREUSANT (2016)
– Güldem Durmaz

  14N  20:00 

1
THE GUILTY (2018)
– Gustav Möller

  14N  21:45 

1
LETO / SUMMER (2018)
– Kirill Serebrennikov

15 de novembro

  15N  16:15 

1
L'ÎLE AU TRÉSOR / A ILLA DO TESOURO (2018)
– Guillaume Brac

  15N  18:15 

1
EL SILENCIO DE OTROS (2018)
– Almudena Carracedo,Robert Bahar

  15N  20:00 

1
HIGH LIFE (2018)
– Claire Denis

  15N  22:15 

1
ASH IS PUREST WHITE (2018)
– Jia Zhang-Ke

16 de novembro

  16N  16:00 

1
DIE KÖRPER DER ASTRONAUTEN / OS CORPOS DOS ASTRONAUTAS (2017)
– Alisa Berger

  16N  17:15 

1
ANNA KARENINA. ISTORIYA VRONSKOGO / ANA KARÉNINA. A HISTORIA DE VRÓNSKI (2017)
– Karen Shakhnazarov

  16N  20:00 

CO ACOMPAÑAMENTO MUSICAL EN VIVO DA PIANISTA MIHAELA DUMA
INDEPENDENTA ROMÂNIEI (1912)
– Aristide Demetriade e Grigore Brezeanu

  16N  22:00 

1
THE HOUSE THAT JACK BUILT / A CASA DE JACK (2018)
– Lars von Trier

17 de novembro

  17N  16:15 

1
DILILI À PARIS / DILILI EN PARÍS (2018)
– Michel Ocelot

  17N  18:00 

1
LA DERNIÈRE FOLIE DE CLAIRE DARLING / A ÚLTIMA TOLEMIA DE CLAIRE DARLING (2018)
– Julie Bertuccelli

  17N  20:00 

CERIMONIA DE ENTREGA DO PREMIO CINEUROPA A ÁNGELA MOLINA
ESE ESCURO OBXECTO DO DESEXO (1977)
– Luis Buñuel

  17N  22:30 

1
HIGH LIFE (2018)
– Claire Denis

18 de novembro

  18N  16:15 

1
LAIKA (2017)
– Aurel Klimt

  18N  18:00 

1
THE MISEDUCATION OF CAMERON POST (2018)
– Desiree Akhavan

  18N  19:45 

1
LETO / SUMMER (2018)
– Kirill Serebrennikov

  18N  22:00 

1
NUESTRO TIEMPO (2018)
– Carlos Reygadas

19 de novembro

  19N  16:15 

1
SEDUÇÃO DA CARNE (2018)
– Júlio Bressane

  19N  17:30 

1
ARCTIC (2018)
– Joe Penna

  19N  19:30 

1
LAS HEREDERAS (2018)
– Marcelo Martinessi

  19N  21:15 

1
L'HOMME FIDÈLE / UN HOME FIEL (2018)
– Louis Garrel

  19N  22:45 

1
DOUBLES VIES / NON-FICTION (2018)
– Olivier Assayas

20 de novembro

  20N  16:00 

1
WALDHEIMS WALZER / O CASO KURT WALDHEIM (2018)
– Ruth Beckermann

  20N  17:45 

1
TERET / THE LOAD (2018)
– Ognjen Glavonić

  20N  19:45 

1
SUNSET / ATARDECER (2018)
– László Nemes

  20N  22:15 

1
LES ESTIVANTS / A CASA DE VERÁN (2018)
– Valeria Bruni Tedeschi

21 de novembro

  21N  17:00 

1
THE WILD PEAR TREE (2018)
– Nuri Bilge Ceylan

  21N  20:15 

1
IN FABRIC (2018)
– Peter Strickland

  21N  22:30 

1
SUNSET / ATARDECER (2018)
– László Nemes

22 de novembro

  22N  16:00 

1
LAS HIJAS DEL FUEGO (2018)
– Albertina Carri

  22N  18:15 

1
WHAT KEEPS YOU ALIVE (2018)
– Colin Minihan

  22N  20:15 

1
SUPPORT THE GIRLS (2018)
– Andrew Bujalski

  22N  22:00 

PELÍCULA SORPRESA

23 de novembro

  23N  16:00 

1
DRESSAGE (2018)
– Pooya Badkoobeh

  23N  17:45 

1
THE MAN WHO SURPRISED EVERYONE / O HOME QUE SORPRENDEU A TODOS (2018)
– Natalya Merkulova,Aleksey Chupov

  23N  19:45 

1
LONG DAY'S JOURNEY INTO NIGHT / LONGA VIAXE DO DÍA CARA Á NOITE (2018)
– Bi Gan

  23N  22:15 

MARATÓN DE #CINEUROPA32

24 de novembro

  24N  16:00 

1
MIRAI NO MIRAI / MIRAI, A MIÑA IRMÁ PEQUENA (2018)
– Mamoru Hosoda

  24N  18:00 

1
DESLEMBRO (2018)
– Flavia Castro

  24N  19:45 

1
LORO / SILVIO E OS OUTROS (2018)
– Paolo Sorrentino

  24N  22:30 

1
GALVESTON (2018)
– Mélanie Laurent

25 de novembro

  25N  15:30 

1
DILILI À PARIS / DILILI EN PARÍS (2018)
– Michel Ocelot

  25N  17:15 

1
NEVER LOOK AWAY / OBRA SEN AUTOR (2018)
– Florian Henckel von Donnersmarck

  25N  20:30 

PREESTREA EN GALICIA. PRESENTACIÓN CO EQUIPO DA PELÍCULA
HAMADA (2018)
– Eloy Domínguez Serén

  25N  22:30 

1
THE MAN WHO SURPRISED EVERYONE / O HOME QUE SORPRENDEU A TODOS (2018)
– Natalya Merkulova,Aleksey Chupov

26 de novembro

  26N  16:30 

1
CÓMPRAME UN REVÓLVER (2018)
– Julio Hernández Cordón

  26N  18:15 

1
THE KINDERGARTEN TEACHER (2018)
– Sara Colangelo

  26N  20:00 

1
IN FABRIC (2018)
– Peter Strickland

  26N  22:15 

1
LORO / SILVIO E OS OUTROS (2018)
– Paolo Sorrentino

27 de novembro

  27N  16:15 

1
COINCOIN ET LES Z'INHUMAINS / COINCOIN CONTRA OS EXTRATERRESTRES (2018)
– Bruno Dumont

  27N  20:00 

1
FLEUVE NOIR (2018)
– Érick Zonca

  27N  22:15 

1
UN COUTEAU DANS LE COEUR / COITELO E CORAZÓN (2018)
– Yann Gonzalez

  27N  00:00 

1
A CLOCKWORK ORANGE / A LARANXA MECÁNICA (1971)
– Stanley Kubrick

28 de novembro

  28N  17:00 

1
NEVER LOOK AWAY / OBRA SEN AUTOR (2018)
– Florian Henckel von Donnersmarck

  28N  20:30 

CLAUSURA E CERIMONIA DE ENTREGA DO PREMIO CINEUROPA A ANTONIO DURÁN «MORRIS»
KURSK (2018)
– Thomas Vinterberg

  28N  23:00 

1
PLAIRE, AIMER ET COURIR VITE / SORRY ANGEL (2018)
– Christophe Honoré