8 de novembro

  8N  16:30 

1
ATA TU ARADO A UNA ESTRELLA (2017)
– Carmen Guarini

  8N  18:15 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
OJOS DE MADERA (2017)
– Roberto Suárez e Germán Tejeira

  8N  20:00 

1
A LAND IMAGINED (2018)
– Yeo Siew Hua

  8N  21:45 

1
ZGODOVINA LJUBEZNI / HISTORIA DE AMOR (2018)
– Sonja Prosenc

9 de novembro

  9N  16:30 

1
ROBAR A RODIN (2017)
– Cristóbal Valenzuela Berríos

  9N  18:00 

CONVERSACIONES ALREDEDOR DE UN PIANO QUE VINO DE EUROPA Queyi
LA FLOR DE LA VIDA Claudia Abend e Adriana Loef (2018 e 2017 respectivamente)

  9N  20:15 

1
DJON AFRICA (2018)
– Filipa Reis,João Miller Guerra

  9N  22:00 

1
DESLEMBRO (2018)
– Flavia Castro

  9N  23:45 

1
IL PORTIERE DI NOTTE / PORTEIRO DE NOITE (1974)
– Liliana Cavani

10 de novembro

  10N  16:00 

1
STRAW DOGS / CANS DE PALLA (1971)
– Sam Peckinpah

  10N  18:15 

1
ARCTIC (2018)
– Joe Penna

  10N  20:15 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
APUNTES PARA UNA PELÍCULA DE ATRACOS (2018)
– Elías León Siminiani

  10N  22:30 

1
LETO / SUMMER (2018)
– Kirill Serebrennikov

11 de novembro

  11N  16:00 

1
LAIKA (2017)
– Aurel Klimt

  11N  17:45 

1
MI OBRA MAESTRA (2018)
– Gastón Duprat

  11N  19:45 

1
THE MISEDUCATION OF CAMERON POST (2018)
– Desiree Akhavan

  11N  21:30 

1
PRAÇA PARIS (2017)
– Lúcia Murat

12 de novembro

  12N  16:30 

1
LUZ OBSCURA (2017)
– Susana de Sousa Dias

  12N  18:00 

1
L'ÎLE AU TRÉSOR / A ILLA DO TESOURO (2018)
– Guillaume Brac

  12N  20:00 

1
ENTRE DOS AGUAS (2018)
– Isaki Lacuesta

  12N  22:30 

1
MI OBRA MAESTRA (2018)
– Gastón Duprat

13 de novembro

  13N  16:30 

1
ROBAR A RODIN (2017)
– Cristóbal Valenzuela Berríos

  13N  18:00 

1
BLOSSOM VALLEY / O VAL DAS FLORES (2018)
– László Csuja

  13N  19:45 

1
SE ROKH / 3 CARAS (2018)
– Jafar Panahi

  13N  21:45 

1
NUESTRO TIEMPO (2018)
– Carlos Reygadas

14 de novembro

  14N  16:30 

1
KARDEŞLER / IRMÁNS (2018)
– Ömür Atay

  14N  18:30 

1
BELMONTE (2018)
– Federico Veiroj

  14N  20:00 

1
EL SILENCIO DE OTROS (2018)
– Almudena Carracedo,Robert Bahar

  14N  21:45 

1
LAS HIJAS DEL FUEGO (2018)
– Albertina Carri

15 de novembro

  15N  16:00 

1
IDENTIFICAZIONE DI UNA DONNA / IDENTIFICACIÓN DUNHA MULLER (1982)
– Michelangelo Antonioni

  15N  18:15 

1
TIGRE (2017)
– Silvina Schnicer,Ulises Porra Guardiola

  15N  20:00 

1
OIKTOS / PITY (2018)
– Babis Makridis

  15N  21:45 

1
MENTE REVÓLVER (2017)
– Alejandro Ramírez Corona

16 de novembro

  16N  16:00 

1
NAZIDANIE (2017)
– Boris Yukhananov,Alexander Shein

  16N  18:45 

1
WALDHEIMS WALZER / O CASO KURT WALDHEIM (2018)
– Ruth Beckermann

  16N  20:30 

1
DJON AFRICA (2018)
– Filipa Reis,João Miller Guerra

  16N  22:15 

1
FROST (2017)
– Sharunas Bartas

17 de novembro

  17N  16:00 

1
UNTIL THE END OF TIME (2017)
– Yasmine Chouikh

  17N  17:45 

1
THE MISEDUCATION OF CAMERON POST (2018)
– Desiree Akhavan

  17N  19:30 

1
ASH IS PUREST WHITE (2018)
– Jia Zhang-Ke

  17N  22:15 

1
ARCTIC (2018)
– Joe Penna

18 de novembro

  18N  16:30 

1
PRAÇA PARIS (2017)
– Lúcia Murat

  18N  18:30 

1
LA DERNIÈRE FOLIE DE CLAIRE DARLING / A ÚLTIMA TOLEMIA DE CLAIRE DARLING (2018)
– Julie Bertuccelli

  18N  20:30 

1
NOTTI MAGICHE / NOITES MÁXICAS (2018)
– Paolo Virzì

  18N  22:45 

1
TERET / THE LOAD (2018)
– Ognjen Glavonić

19 de novembro

  19N  16:00 

1
JETZT.NICHT. (2017)
– Julia Keller

  19N  17:45 

1
JE VOIS ROUGE / VEXO TODO ROXO (2018)
– Bojina Panayotova

  19N  19:30 

1
KHRUSTAL / CISNE DE CRISTAL (2018)
– Darya Zhuk

  19N  21:15 

1
THE WILD PEAR TREE (2018)
– Nuri Bilge Ceylan

20 de novembro

  20N  16:30 

1
GHOSTLAND (2018)
– Pascal Laugier

  20N  18:15 

1
DRESSAGE (2018)
– Pooya Badkoobeh

  20N  20:15 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
MORIR PARA CONTAR (2018)
– Hernán Zin

  20N  22:30 

1
L'HOMME FIDÈLE / UN HOME FIEL (2018)
– Louis Garrel

21 de novembro

  21N  16:00 

1
PEEPING TOM / O FOTÓGRAFO DO PÁNICO (1960)
– Michael Powell

  21N  18:00 

1
LAS HEREDERAS (2018)
– Marcelo Martinessi

  21N  20:00 

1
DOUBLES VIES / NON-FICTION (2018)
– Olivier Assayas

  21N  22:00 

1
SAUVAGE (2018)
– Camille Vidal-Naquet

  21N  23:45 

1
TOUCH ME NOT (2018)
– Adina Pintilie

22 de novembro

  22N  16:30 

MULLERES EXPERIMENTALISTAS DE AMÉRICA LATINA

  22N  18:15 

1
VIVIR Y OTRAS FICCIONES (2016)
– Jo Sol

  22N  20:00 

1
GRÄNS / BORDER (2018)
– Ali Abbasi

  22N  22:00 

1
DOVLATOV (2018)
– Alexey German Jr.

23 de novembro

  23N  16:15 

1
HAL (2018)
– Amy Scott

  23N  18:00 

1
DIANE (2018)
– Kent Jones

  23N  19:45 

1
SUNSET / ATARDECER (2018)
– László Nemes

  23N  22:15 

1
NOTTI MAGICHE / NOITES MÁXICAS (2018)
– Paolo Virzì

24 de novembro

  24N  16:15 

1
MIRIAM MIENTE (2018)
– Natalia Cabral,Oriol Estrada

  24N  18:00 

1
L'HOMME FIDÈLE / UN HOME FIEL (2018)
– Louis Garrel

  24N  19:30 

1
THE KINDERGARTEN TEACHER (2018)
– Sara Colangelo

  24N  21:30 

1
LES ESTIVANTS / A CASA DE VERÁN (2018)
– Valeria Bruni Tedeschi

  24N  23:45 

1
SAUVAGE (2018)
– Camille Vidal-Naquet

25 de novembro

  25N  16:30 

1
LAS HEREDERAS (2018)
– Marcelo Martinessi

  25N  18:15 

1
SUPPORT THE GIRLS (2018)
– Andrew Bujalski

  25N  20:00 

1
GALVESTON (2018)
– Mélanie Laurent

  25N  21:45 

1
LA CENA BLANCA DE ROMINA (2017)
– Francisco Rizzi,Hernán Martín

  25N  23:00 

1
LONG DAY'S JOURNEY INTO NIGHT / LONGA VIAXE DO DÍA CARA Á NOITE (2018)
– Bi Gan

26 de novembro

  26N  16:00 

1
TOUCH ME NOT (2018)
– Adina Pintilie

  26N  18:15 

1
DOUBLES VIES / NON-FICTION (2018)
– Olivier Assayas

  26N  20:15 

1
FLEUVE NOIR (2018)
– Érick Zonca

  26N  22:30 

1
SUPPORT THE GIRLS (2018)
– Andrew Bujalski

27 de novembro

  27N  16:00 

1
WIÑAYPACHA / ETERNIDADE (2017)
– Oscar Catacora

  27N  17:30 

1
LES ESTIVANTS / A CASA DE VERÁN (2018)
– Valeria Bruni Tedeschi

  27N  19:45 

1
PLAIRE, AIMER ET COURIR VITE / SORRY ANGEL (2018)
– Christophe Honoré

  27N  22:15 

1
NEVER LOOK AWAY / OBRA SEN AUTOR (2018)
– Florian Henckel von Donnersmarck

28 de novembro

  28N  16:00 

1
7 DÍAS DE ENERO (1979)
– Juan Antonio Bardem

  28N  18:15 

1
OIKTOS / PITY (2018)
– Babis Makridis

  28N  20:15 

1
THE KINDERGARTEN TEACHER (2018)
– Sara Colangelo

  28N  22:15 

1
UN COUTEAU DANS LE COEUR / COITELO E CORAZÓN (2018)
– Yann Gonzalez