11 de novembro

  11N  16:00 

1
LA SEMANA DEL ASESINO (1972)
– Eloy de La Iglesia

  11N  18:00 

1
EL EXTRAÑO VIAJE (1964)
– Fernando Fernán Gómez

  11N  19:45 

1
LA TRASTIENDA (1975)
– Jorge Grau

12 de novembro

  12N  16:00 

1
AMADOR (1966)
– Francisco Regueiro

  12N  17:45 

1
LOS PLACERES OCULTOS (1977)
– Eloy de La Iglesia

  12N  19:30 

1
LA CRIATURA (1977)
– Eloy de La Iglesia

13 de novembro

  13N  16:00 

1
THE PLEASURE OF BEING ROBBED (2008)
– Josh Safdie

  13N  17:15 

1
DARK HORSE (2011)
– Todd Solondz

  13N  19:00 

1
CAMBIO DE SEXO (1977)
– Vicente Aranda

  13N  21:00 

1
THE IMMORAL MR. TEAS / O INMORAL SR. TEAS (1959)
– Russ Meyer

14 de novembro

  14N  16:00 

1
PASOLINI: PROSSIMO NOSTRO (2006)
– Giuseppe Bertolucci

  14N  17:15 

1
SALÒ O LE 120 GIORNATE DI SODOMA / SALÓ, OU OS 120 DÍAS DE SODOMA (1975)
– Pier Paolo Pasolini

  14N  19:15 

1
MYRA BRECKINRIDGE (1970)
– Michael Sarne

  14N  21:00 

1
NARCOTIC (1933)
– Dwain Esper,Vival Sodart

15 de novembro

  15N  15:00 

1
MAFIOSO (1962)
– Alberto Lattuada

  15N  17:00 

1
L’APE REGINA / A ABELLA RAÍÑA (1963)
– Marco Ferreri

  15N  18:45 

1
LA DONNA SCIMMIA / REMATOU O NEGOCIO (1964)
– Marco Ferreri

  15N  20:30 

1
OGGI, DOMANI, DOPODOMANI / HOXE, MAÑÁ, PASADOMAÑÁ (1965)
– Eduardo De Filippo,Marco Ferreri,Luciano Salce

16 de novembro

  16N  15:30 

1
L'URLO (1970)
– Tinto Brass

  16N  17:15 

1
LA CHIAVE / A CHAVE SECRETA (1983)
– Tinto Brass

  16N  19:00 

1
LA PIRATE (1984)
– Jacques Doillon

  16N  20:45 

1
JE VOUS SALUE, MARIE / EU SAÚDOTE, MARÍA (1985)
– Jean-Luc Godard

17 de novembro

  17N  16:00 

1
CONTROSESSO (1964)
– Renato Castellani,Marco Ferreri,Franco Rossi

  17N  18:00 

1
UNA MOGLIE AMERICANA / A ESPOSA AMERICANA (1965)
– Gian Luigi Polidoro

  17N  20:00 

1
RECONSTITUIREA / A RECONSTRUCIÓN (1968)
– Lucian Pintilie

18 de novembro

  18N  16:00 

1
CLEOPATRA (1934)
– Cecil B. DeMille

  18N  18:00 

1
EL DIPUTADO (1978)
– Eloy de La Iglesia

  18N  20:00 

1
EL SACERDOTE (1978)
– Eloy de La Iglesia

19 de novembro

  19N  15:00 

1
MARCIA NUZIALE / MARCHA NUPCIAL (1966)
– Marco Ferreri

  19N  16:30 

1
IL FISCHIO AL NASO / QUE DOCE É MORRER ASÍ (1967)
– Ugo Tognazzi

  19N  18:30 

1
L'HAREM / O HARÉN (1967)
– Marco Ferreri

  19N  20:15 

1
TOUCHE PAS À LA FEMME BLANCHE / NON TOCAR Á MULLER BRANCA (1974)
– Marco Ferreri

20 de novembro

  20N  15:30 

1
CAUDILLO (1977)
– Basilio Martín Patino

  20N  17:15 

1
LOS GOLFOS (1960)
– Carlos Saura

  20N  18:45 

1
UNA GOTA DE SANGRE PARA MORIR AMANDO (1973)
– Eloy de La Iglesia

  20N  20:30 

1
FURTIVOS (1975)
– José Luis Borau

21 de novembro

  21N  17:30 

1
MOONRISE (1948)
– Frank Borzage

  21N  19:15 

1
THE LAST TEMPTATION OF CHRIST / A ÚLTIMA TENTACIÓN DE CRISTO (1988)
– Martin Scorsese

22 de novembro

  22N  17:00 

1
QUEEN KELLY / A RAÍÑA KELLY (1929)
– Erich von Stroheim

  22N  18:45 

1
BLONDE VENUS / A VENUS LOURA (1932)
– Josef von Sternberg

  22N  20:30 

1
SHE DONE HIM WRONG / LADY LOU (1933)
– Lowell Sherman

24 de novembro

  24N  17:00 

SHOAH (parte 1) (1985)
– Claude Lanzmann

25 de novembro

  25N  16:30 

SHOAH (parte 2) (1985)
– Claude Lanzmann

26 de novembro

  26N  16:30 

1
THE TRIGGER EFFECT / O EFECTO DOMINÓ (1996)
– David Koepp

  26N  18:15 

1
SANS TOIT NI LOI / SEN TEITO NIN LEI (1985)
– Agnès Varda

  26N  20:15 

1
LITTLE ODESSA / CUESTIÓN DE SANGUE (1994)
– James Gray

27 de novembro

  27N  16:00 

1
L'ULTIMO PULCINELLA (2008)
– Maurizio Scaparro

  27N  17:45 

UN CHANT D'AMOUR (1950) + SUDDENLY, LAST SUMMER / DE SÚBITO, O ÚLTIMO VERÁN (1959)
– Jean Genet e Joseph L. Mankiewicz respectivamente

  27N  20:15 

1
SEDMIKRÁSKY / AS MARGARIDAS (1966)
– Věra Chytilová

28 de novembro

  28N  15:45 

1
THE BROWN BUNNY (2003)
– Vincent Gallo

  28N  17:30 

1
THE RASPBERRY REICH (2004)
– Bruce La Bruce

  28N  19:15 

1
THUNDERCRACK! (1975)
– Curt McDowell