8 de novembro

  8N  17:30 

1
UN SINGE EN HIVER / UN MONO EN INVERNO (1962)
– Henri Verneuil

  8N  19:30 

1
TIGRE (2017)
– Silvina Schnicer,Ulises Porra Guardiola

  8N  21:15 

1
JETZT.NICHT. (2017)
– Julia Keller

  8N  22:45 

1
MACUNAÍMA (1969)
– Joaquim Pedro de Andrade

9 de novembro

  9N  17:30 

1
BENVENUTA (1983)
– André Delvaux

  9N  19:30 

1
SEM RAIZ (2017)
– Renan Rovida

  9N  21:15 

1
DRESSAGE (2018)
– Pooya Badkoobeh

10 de novembro

  10N  17:30 

1
BERGMAN: A YEAR IN A LIFE (2018)
– Jane Magnusson

  10N  19:45 

1
ZGODOVINA LJUBEZNI / HISTORIA DE AMOR (2018)
– Sonja Prosenc

  10N  21:45 

1
BLOSSOM VALLEY / O VAL DAS FLORES (2018)
– László Csuja

11 de novembro

  11N  17:30 

1
GO GET SOME ROSEMARY (2009)
– Benny Safdie,Josh Safdie

  11N  19:30 

1
ANNA KARENINA. ISTORIYA VRONSKOGO / ANA KARÉNINA. A HISTORIA DE VRÓNSKI (2017)
– Karen Shakhnazarov

  11N  22:00 

1
FUNERAL PARADE OF ROSES (1969)
– Toshio Matsumoto

12 de novembro

  12N  17:30 

1
JULIA Y EL ZORRO (2018)
– Inés María Barrionuevo

  12N  19:30 

1
PRIMAS (2017)
– Laura Bari

  12N  21:30 

1
MARLINA, THE MURDERER IN FOUR ACTS / MARLINA, ASASINA EN CATRO ACTOS (2017)
– Mouly Surya

13 de novembro

  13N  17:30 

1
SEM RAIZ (2017)
– Renan Rovida

  13N  19:00 

1
KABE NO NAKA NO HIMEGOTO / SEGREDOS TRALA PAREDE (1965)
– Kôji Wakamatsu

  13N  20:30 

1
VIOLATED ANGELS (1967)
– Kôji Wakamatsu

  13N  21:45 

1
VIOLENT VIRGIN (1969)
– Kôji Wakamatsu

  13N  23:00 

1
RUNNING IN MADNESS, DYING IN LOVE (1969)
– Kôji Wakamatsu

14 de novembro

  14N  17:30 

1
LAST MEN IN ALEPPO (2017)
– Feras Fayyad

  14N  19:30 

1
LOS VAGOS (2017)
– Gustavo Biazzi

  14N  21:15 

1
NAKED BULLET (1969)
– Kôji Wakamatsu

  14N  22:45 

1
GO, GO SECOND TIME VIRGIN (1969)
– Kôji Wakamatsu

15 de novembro

  15N  17:30 

1
FEVEREIROS (2017)
– Marcio Debellian

  15N  19:00 

1
LAS VEGAS (2018)
– Juan Villegas

  15N  20:30 

1
THE OTHER SIDE OF EVERYTHING (2017)
– Mila Turajlic

  15N  22:30 

1
CIAO MASCHIO / ADEUS AO MACHO (1978)
– Marco Ferreri

16 de novembro

  16N  17:30 

1
DIANTE DOS MEUS OLHOS (2017)
– André Félix

  16N  19:00 

1
LA FEMME PUBLIQUE / A MULLER PÚBLICA (1984)
– Andrzej Zulawski

  16N  21:00 

1
INFERNINHO (2018)
– Pedro Diogenes,Guto Parente

  16N  22:30 

1
ROMANCE (1999)
– Catherine Breillat

17 de novembro

  17N  17:30 

1
MAMA (1976)
– Elisabeta Bostan

  17N  19:15 

1
LAS OLAS (2018)
– Adrián Biniez

  17N  21:00 

1
KHRUSTAL / CISNE DE CRISTAL (2018)
– Darya Zhuk

  17N  22:45 

1
MENTE REVÓLVER (2017)
– Alejandro Ramírez Corona

18 de novembro

  18N  17:30 

1
JIMMIE (2018)
– Jesper Ganslandt

  18N  19:15 

1
FELIX SI OTILIA / FELIX E OTILIA (1972)
– Iulian Mihu

  18N  21:30 

1
JULIA Y EL ZORRO (2018)
– Inés María Barrionuevo

19 de novembro

  19N  17:30 

1
MIHAI VITEAZUL / A ÚLTIMA CRUZADA (1970)
– Sergiu Nicolaescu

  19N  21:00 

1
MARFA ȘI BANII / A MERCANCÍA E A PASTA (2001)
– Cristi Puiu

  19N  22:45 

1
EL ENTUSIASMO (2018)
– Luis E. Herrero

20 de novembro

  20N  17:30 

SCURTĂ ISTORIE / UNHA HISTORIA CURTA (2018) e SECVENȚE / SECUENCIAS (1982)
– Ion Popescu-Gopo e Alexandru Tatos respectivamente

  20N  19:30 

1
LAST MEN IN ALEPPO (2017)
– Feras Fayyad

  20N  21:30 

1
DE PALMA (2015)
– Noah Baumbach,Jake Paltrow

21 de novembro

  21N  17:30 

1
MOROMEȚII / A FAMILIA MOROMETE (1987)
– Stere Gulea

  21N  20:00 

1
SEIZOKU / SEX JACK (1970)
– Kôji Wakamatsu

  21N  21:15 

1
SHINJUKU MAD (1970)
– Kôji Wakamatsu

  21N  22:30 

1
GHOSTLAND (2018)
– Pascal Laugier

22 de novembro

  22N  18:00 

1
MORGIANA (1972)
– Juraj Herz

  22N  20:00 

1
EGON SCHIELE - EXZESSE (1980)
– Herbert Vesely

  22N  21:45 

1
RESTUL E TĂCERE / O RESTO É SILENCIO (2007)
– Nae Caranfil

23 de novembro

  23N  17:30 

1
ALONDRAS EN EL ALAMBRE / COTOVÍAS NO ARAME (1969)
– Jiří Menzel

  23N  19:15 

1
EL ENCARGO DEL CAZADOR (1990)
– Joaquim Jordà

  23N  21:00 

1
À MA SOEUR / FAT GIRL (2001)
– Catherine Breillat

  23N  22:30 

1
LA VIE NOUVELLE (2002)
– Philippe Grandrieux

24 de novembro

  24N  18:00 

1
À L'AVENTURE (2008)
– Jean-Claude Brisseau

  24N  20:00 

1
ENTER THE VOID (2009)
– Gaspar Noé

  24N  22:30 

3
EMPEROR TOMATO KETCHUP (1971)
– Shûji Terayama

25 de novembro

  25N  17:30 

1
JIMMIE (2018)
– Jesper Ganslandt

  25N  19:15 

1
MIRIAM MIENTE (2018)
– Natalia Cabral,Oriol Estrada

  25N  21:00 

1
KARDEŞLER / IRMÁNS (2018)
– Ömür Atay

  25N  22:45 

1
FISCHIA IL SESSO (1974)
– Gian Luigi Polidoro

26 de novembro

  26N  17:30 

1
FOTOGRAF (2015)
– Irena Pavlásková

  26N  20:00 

1
EL SEXO ESTÁ LOCO (1981)
– Jesús Franco

  26N  21:30 

1
KOI NO TSUMI / GUILTY OF ROMANCE (2011)
– Sion Sono

27 de novembro

  27N  17:45 

1
NEVILLE D'ALMEIDA: CRONISTA DA BELEZA E DO CAOS (2018)
– Mario Abbade

  27N  19:45 

1
OCCIDENT / OCCIDENTE (2002)
– Cristian Mungiu

  27N  21:45 

1
ME SIENTO EXTRAÑA (1977)
– Enrique Martí Maqueda

28 de novembro

  28N  18:00 

1
ULTIMO TANGO A PARIGI / O ÚLTIMO TANGO EN PARÍS (1972)
– Bernardo Bertolucci

  28N  20:15 

1
CRASH (1996)
– David Cronenberg

  28N  22:00 

1
YA BON LES BLANCS / OS NEGROS TAMÉN COMEN (1987)
– Marco Ferreri