16 de novembro

  16N  17:30 

1
LA ESTRELLA ERRANTE (2018)
– Alberto Gracia

  16N  19:00 

1
HAL (2018)
– Amy Scott

  16N  20:45 

1
CÓMPRAME UN REVÓLVER (2018)
– Julio Hernández Cordón

  16N  22:30 

1
SPK KOMPLEX / COMPLEXO SPK (2018)
– Gerd Kroske

17 de novembro

  17N  17:30 

1
A LAND IMAGINED (2018)
– Yeo Siew Hua

  17N  19:30 

1
THE GREEN FOG (2017)
– Guy Maddin,Evan Johnson,Galen Johnson

  17N  20:45 

1
NUESTRO TIEMPO (2018)
– Carlos Reygadas

18 de novembro

  18N  17:30 

1
DIE KÖRPER DER ASTRONAUTEN / OS CORPOS DOS ASTRONAUTAS (2017)
– Alisa Berger

  18N  19:00 

1
SVIDETELI PUTINA / TESTEMUÑAS DE PUTIN (2018)
– Vitaly Mansky

  18N  21:00 

PREESTREA EN GALICIA. PRESENTACIÓN CO EQUIPO DA PELÍCULA
TROTE (2018)
– Xacio Baño

19 de novembro

  19N  18:00 

1
NEVILLE D'ALMEIDA: CRONISTA DA BELEZA E DO CAOS (2018)
– Mario Abbade

  19N  20:00 

1
FROST (2017)
– Sharunas Bartas

  19N  22:30 

1
TERET / THE LOAD (2018)
– Ognjen Glavonić

20 de novembro

  20N  17:00 

1
RABOT (2017)
– Christina Vandekerckhove

  20N  18:45 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
SANTOS #2. WORK IN PROGRESS (2018)
– Antón Corbal

  20N  20:30 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
EL COLOR DEL CAMALEÓN (2017)
– Andrés Lübbert

  20N  22:15 

1
DOVLATOV (2018)
– Alexey German Jr.

21 de novembro

  21N  17:30 

1
L'EMPIRE DE LA PERFECTION / BUSCANDO A PERFECCIÓN (2018)
– Julien Faraut

  21N  19:30 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
LA FLOR (primeiro acto) (2018)
– Mariano Llinás

22 de novembro

  22N  18:00 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
LA FLOR (segundo acto) (2018)
– Mariano Llinás

23 de novembro

  23N  17:00 

1
FOTBAL INFINIT / FÚTBOL INFINITO (2018)
– Corneliu Porumboiu

  23N  18:30 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
LA FLOR (terceiro acto) (2018)
– Mariano Llinás

24 de novembro

  24N  17:30 

1
WHAT KEEPS YOU ALIVE (2018)
– Colin Minihan

  24N  19:15 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
1048 LUNES / 1048 LÚAS (2017)
– Charlotte Serrand

  24N  20:30 

1
L'EMPIRE DE LA PERFECTION / BUSCANDO A PERFECCIÓN (2018)
– Julien Faraut

  24N  22:15 

1
'77 NO COMMERCIAL USE (2017)
– Luis Fulvio

25 de novembro

  25N  17:30 

PRESENTACIÓN E DEBATE
CUNA DE MÚSICOS (2018)
– Pablo Vázquez e Denis Carballás

  25N  19:00 

1
TEMPO COMUM (2018)
– Susana Nobre

  25N  20:15 

1
PRIMAS (2017)
– Laura Bari

  25N  22:15 

1
DIANE (2018)
– Kent Jones

26 de novembro

  26N  17:30 

1
WIÑAYPACHA / ETERNIDADE (2017)
– Oscar Catacora

  26N  19:00 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
OS FILLOS DA VIDE (2017)
– Ana Domínguez

  26N  20:45 

1
COINCOIN ET LES Z'INHUMAINS / COINCOIN CONTRA OS EXTRATERRESTRES (2018)
– Bruno Dumont

27 de novembro

  27N  17:30 

MULLERES EXPERIMENTALISTAS DE AMÉRICA LATINA

  27N  19:15 

1
L'EMPIRE DE LA PERFECTION / BUSCANDO A PERFECCIÓN (2018)
– Julien Faraut

  27N  21:00 

1
FOTBAL INFINIT / FÚTBOL INFINITO (2018)
– Corneliu Porumboiu

  27N  22:15 

1
CEL MAI IUBIT DINTRE PĂMÂNTENI / O FILLO MÁIS AMADO DA TERRA (1993)
– Șerban Marinescu

28 de novembro

  28N  17:30 

1
COINCOIN ET LES Z'INHUMAINS / COINCOIN CONTRA OS EXTRATERRESTRES (2018)
– Bruno Dumont

  28N  21:15 

1
TOUCH ME NOT (2018)
– Adina Pintilie