19 de novembro

TEATRO PRINCIPAL

  19N  16:15 

1
SEDUÇÃO DA CARNE (2018)
– Júlio Bressane

  19N  17:30 

1
ARCTIC (2018)
– Joe Penna

  19N  19:30 

1
LAS HEREDERAS (2018)
– Marcelo Martinessi

  19N  21:15 

1
L'HOMME FIDÈLE / UN HOME FIEL (2018)
– Louis Garrel

  19N  22:45 

1
DOUBLES VIES / NON-FICTION (2018)
– Olivier Assayas

SALÓN TEATRO

  19N  16:00 

1
JETZT.NICHT. (2017)
– Julia Keller

  19N  17:45 

1
JE VOIS ROUGE / VEXO TODO ROXO (2018)
– Bojina Panayotova

  19N  19:30 

1
KHRUSTAL / CISNE DE CRISTAL (2018)
– Darya Zhuk

  19N  21:15 

1
THE WILD PEAR TREE (2018)
– Nuri Bilge Ceylan

MULTICINES COMPOSTELA (SALA 2)

  19N  17:30 

1
MIHAI VITEAZUL / A ÚLTIMA CRUZADA (1970)
– Sergiu Nicolaescu

  19N  21:00 

1
MARFA ȘI BANII / A MERCANCÍA E A PASTA (2001)
– Cristi Puiu

  19N  22:45 

1
EL ENTUSIASMO (2018)
– Luis E. Herrero

MULTICINES COMPOSTELA (SALA B)

  19N  22:00 

1
HOTEL DE LUX (1992)
– Dan Pița

CINEMA NUMAX

  19N  18:00 

1
NEVILLE D'ALMEIDA: CRONISTA DA BELEZA E DO CAOS (2018)
– Mario Abbade

  19N  20:00 

1
FROST (2017)
– Sharunas Bartas

  19N  22:30 

1
TERET / THE LOAD (2018)
– Ognjen Glavonić

SEDE AFUNDACIÓN

  19N  17:00 

W.R. - MISTERIJE ORGANIZMA / OS MISTERIOS DO ORGANISMO (2018) e THE HOUSE IS BLACK (1963)
– Dušan Makavejev e Forugh Farrokhzad respectivamente

MUSEO DAS PEREGRINACIÓNS

  19N  16:00 

1
LA CENA BLANCA DE ROMINA (2017)
– Francisco Rizzi,Hernán Martín

  19N  17:15 

1
'77 NO COMMERCIAL USE (2017)
– Luis Fulvio

  19N  19:30 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
EL COLOR DEL CAMALEÓN (2017)
– Andrés Lübbert

  19N  21:45 

1
SVIDETELI PUTINA / TESTEMUÑAS DE PUTIN (2018)
– Vitaly Mansky

SALA AGUSTÍN MAGÁN (CC SANTA MARTA)

  19N  15:00 

1
MARCIA NUZIALE / MARCHA NUPCIAL (1966)
– Marco Ferreri

  19N  16:30 

1
IL FISCHIO AL NASO / QUE DOCE É MORRER ASÍ (1967)
– Ugo Tognazzi

  19N  18:30 

1
L'HAREM / O HARÉN (1967)
– Marco Ferreri

  19N  20:15 

1
TOUCHE PAS À LA FEMME BLANCHE / NON TOCAR Á MULLER BRANCA (1974)
– Marco Ferreri