16 de novembro

TEATRO PRINCIPAL

  16N  16:00 

1
DIE KÖRPER DER ASTRONAUTEN / OS CORPOS DOS ASTRONAUTAS (2017)
– Alisa Berger

  16N  17:15 

1
ANNA KARENINA. ISTORIYA VRONSKOGO / ANA KARÉNINA. A HISTORIA DE VRÓNSKI (2017)
– Karen Shakhnazarov

  16N  20:00 

CO ACOMPAÑAMENTO MUSICAL EN VIVO DA PIANISTA MIHAELA DUMA
INDEPENDENTA ROMÂNIEI (1912)
– Aristide Demetriade e Grigore Brezeanu

  16N  22:00 

1
THE HOUSE THAT JACK BUILT / A CASA DE JACK (2018)
– Lars von Trier

SALÓN TEATRO

  16N  16:00 

1
NAZIDANIE (2017)
– Boris Yukhananov,Alexander Shein

  16N  18:45 

1
WALDHEIMS WALZER / O CASO KURT WALDHEIM (2018)
– Ruth Beckermann

  16N  20:30 

1
DJON AFRICA (2018)
– Filipa Reis,João Miller Guerra

  16N  22:15 

1
FROST (2017)
– Sharunas Bartas

MULTICINES COMPOSTELA (SALA 2)

  16N  17:30 

1
DIANTE DOS MEUS OLHOS (2017)
– André Félix

  16N  19:00 

1
LA FEMME PUBLIQUE / A MULLER PÚBLICA (1984)
– Andrzej Zulawski

  16N  21:00 

1
INFERNINHO (2018)
– Pedro Diogenes,Guto Parente

  16N  22:30 

1
ROMANCE (1999)
– Catherine Breillat

CINEMA NUMAX

  16N  17:30 

1
LA ESTRELLA ERRANTE (2018)
– Alberto Gracia

  16N  19:00 

1
HAL (2018)
– Amy Scott

  16N  20:45 

1
CÓMPRAME UN REVÓLVER (2018)
– Julio Hernández Cordón

  16N  22:30 

1
SPK KOMPLEX / COMPLEXO SPK (2018)
– Gerd Kroske

SEDE AFUNDACIÓN

  16N  17:00 

1
SCHIZOPOLIS (1996)
– Steven Soderbergh

  16N  18:45 

1
O SOM AO REDOR (2012)
– Kleber Mendonça Filho

MUSEO DAS PEREGRINACIÓNS

  16N  11:30 

1
THE LUZHIN DEFENCE / A DEFENSA LUZHIN (2000)
– Marleen Gorris

  16N  16:00 

1
ATA TU ARADO A UNA ESTRELLA (2017)
– Carmen Guarini

  16N  17:30 

1
SOBIBÓR, 14 OCTOBRE 1943, 16 HEURES (2001)
– Claude Lanzmann

  16N  19:15 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
LA CAUSA CONTRA FRANCO ¿EL NÚREMBERG ESPAÑOL? (2018)
– Lucía Palacios e Dietmar Post

  16N  21:30 

PRESENTACIÓN E COLOQUIO
O DESAFÍO DO SIL (2018)
– Domingo Díaz

SALA AGUSTÍN MAGÁN (CC SANTA MARTA)

  16N  15:30 

1
L'URLO (1970)
– Tinto Brass

  16N  17:15 

1
LA CHIAVE / A CHAVE SECRETA (1983)
– Tinto Brass

  16N  19:00 

1
LA PIRATE (1984)
– Jacques Doillon

  16N  20:45 

1
JE VOUS SALUE, MARIE / EU SAÚDOTE, MARÍA (1985)
– Jean-Luc Godard