O público de #Cineuropa32 vota ao rematar cada película, valorando de 1 a 10 a película que viu. As películas que se poden votar son as proxectadas dentro das seccións Oficial Europea, Oficial Internacional, LatidoAmericano, Fantastique Compostela, DOCS Cineuropa, Dereitos Humanos: A memoria é presente, Cinefilias e O presente é muller.

Sección Oficial Europea

NEVER LOOK AWAY / OBRA SEN AUTOR (2018)
– Florian Henckel von Donnersmarck
APUNTES PARA UNA PELÍCULA DE ATRACOS (2018)
– Elías León Siminiani
THE GUILTY (2018)
– Gustav Möller
LORO / SILVIO E OS OUTROS (2018)
– Paolo Sorrentino
ARCTIC (2018)
– Joe Penna
THE WILD PEAR TREE (2018)
– Nuri Bilge Ceylan
FLEUVE NOIR (2018)
– Érick Zonca
ANNA KARENINA. ISTORIYA VRONSKOGO / ANA KARÉNINA. A HISTORIA DE VRÓNSKI (2017)
– Karen Shakhnazarov
DIE KÖRPER DER ASTRONAUTEN / OS CORPOS DOS ASTRONAUTAS (2017)
– Alisa Berger
LETO / SUMMER (2018)
– Kirill Serebrennikov
DOGMAN (2018)
– Matteo Garrone
THE MAN WHO SURPRISED EVERYONE / O HOME QUE SORPRENDEU A TODOS (2018)
– Natalya Merkulova, Aleksey Chupov
UTØYA 22. JULI (2018)
– Erik Poppe
PLAIRE, AIMER ET COURIR VITE / SORRY ANGEL (2018)
– Christophe Honoré
LA DERNIÈRE FOLIE DE CLAIRE DARLING / A ÚLTIMA TOLEMIA DE CLAIRE DARLING (2018)
– Julie Bertuccelli
L'HOMME FIDÈLE / UN HOME FIEL (2018)
– Louis Garrel
NOTTI MAGICHE / NOITES MÁXICAS (2018)
– Paolo Virzì
SAUVAGE (2018)
– Camille Vidal-Naquet
DOUBLES VIES / NON-FICTION (2018)
– Olivier Assayas
JIMMIE (2018)
– Jesper Ganslandt
ENTRE DOS AGUAS (2018)
– Isaki Lacuesta
THE HOUSE THAT JACK BUILT / A CASA DE JACK (2018)
– Lars von Trier
IN FABRIC (2018)
– Peter Strickland
FROST (2017)
– Sharunas Bartas
TOUCH ME NOT (2018)
– Adina Pintilie
DOVLATOV (2018)
– Alexey German Jr.
OIKTOS / PITY (2018)
– Babis Makridis
TERET / THE LOAD (2018)
– Ognjen Glavonić
BLOSSOM VALLEY / O VAL DAS FLORES (2018)
– László Csuja
LES ESTIVANTS / A CASA DE VERÁN (2018)
– Valeria Bruni Tedeschi
SUNSET / ATARDECER (2018)
– László Nemes
JETZT.NICHT. (2017)
– Julia Keller
HIGH LIFE (2018)
– Claire Denis
UN COUTEAU DANS LE COEUR / COITELO E CORAZÓN (2018)
– Yann Gonzalez
ZGODOVINA LJUBEZNI / HISTORIA DE AMOR (2018)
– Sonja Prosenc

Sección Oficial Internacional

FIGURAS (2018)
– Eugenio Canevari
MI OBRA MAESTRA (2018)
– Gastón Duprat
LA FLOR (2018)
– Mariano Llinás
MANBIKI KAZOKU / UN ASUNTO DE FAMILIA (2018)
– Hirokazu Kore-eda
THE KINDERGARTEN TEACHER (2018)
– Sara Colangelo
THE MISEDUCATION OF CAMERON POST (2018)
– Desiree Akhavan
SE ROKH / 3 CARAS (2018)
– Jafar Panahi
DRESSAGE (2018)
– Pooya Badkoobeh
GALVESTON (2018)
– Mélanie Laurent
ASH IS PUREST WHITE (2018)
– Jia Zhang-Ke
DESLEMBRO (2018)
– Flavia Castro
UNTIL THE END OF TIME (2017)
– Yasmine Chouikh
CÓMPRAME UN REVÓLVER (2018)
– Julio Hernández Cordón
A LAND IMAGINED (2018)
– Yeo Siew Hua
LONG DAY'S JOURNEY INTO NIGHT / LONGA VIAXE DO DÍA CARA Á NOITE (2018)
– Bi Gan
LAS HEREDERAS (2018)
– Marcelo Martinessi
KARDEŞLER / IRMÁNS (2018)
– Ömür Atay
NUESTRO TIEMPO (2018)
– Carlos Reygadas
INFERNINHO (2018)
– Pedro Diogenes, Guto Parente
DIANE (2018)
– Kent Jones
WHAT KEEPS YOU ALIVE (2018)
– Colin Minihan
DJON AFRICA (2018)
– Filipa Reis, João Miller Guerra
SUPPORT THE GIRLS (2018)
– Andrew Bujalski
BELMONTE (2018)
– Federico Veiroj
LAS HIJAS DEL FUEGO (2018)
– Albertina Carri

LatidoAmericano

LA FLOR DE LA VIDA (2017)
– Claudia Abend, Adriana Loeff
WIÑAYPACHA / ETERNIDADE (2017)
– Oscar Catacora
OJOS DE MADERA (2017)
– Roberto Suárez, Germán Tejeira
MENTE REVÓLVER (2017)
– Alejandro Ramírez Corona
LAS VEGAS (2018)
– Juan Villegas
ROBAR A RODIN (2017)
– Cristóbal Valenzuela Berríos
AL DESIERTO (2017)
– Ulises Rosell
MIRIAM MIENTE (2018)
– Natalia Cabral, Oriol Estrada
LAS OLAS (2018)
– Adrián Biniez
SEM RAIZ (2017)
– Renan Rovida
LOS VAGOS (2017)
– Gustavo Biazzi
SEDUÇÃO DA CARNE (2018)
– Júlio Bressane
TIGRE (2017)
– Silvina Schnicer, Ulises Porra Guardiola

Fantastique Compostela

GRÄNS / BORDER (2018)
– Ali Abbasi
GHOSTLAND (2018)
– Pascal Laugier
COINCOIN ET LES Z'INHUMAINS / COINCOIN CONTRA OS EXTRATERRESTRES (2018)
– Bruno Dumont

Docs Cineuropa

MORIR PARA CONTAR (2018)
– Hernán Zin
VIVIR Y OTRAS FICCIONES (2016)
– Jo Sol
O PROCESSO (2018)
– Maria Augusta Ramos
FEVEREIROS (2017)
– Marcio Debellian
NAZIDANIE (2017)
– Boris Yukhananov, Alexander Shein
WALDHEIMS WALZER / O CASO KURT WALDHEIM (2018)
– Ruth Beckermann
'77 NO COMMERCIAL USE (2017)
– Luis Fulvio
L'EMPIRE DE LA PERFECTION / BUSCANDO A PERFECCIÓN (2018)
– Julien Faraut
SPK KOMPLEX / COMPLEXO SPK (2018)
– Gerd Kroske
L'ÎLE AU TRÉSOR / A ILLA DO TESOURO (2018)
– Guillaume Brac
JE VOIS ROUGE / VEXO TODO ROXO (2018)
– Bojina Panayotova
RABOT (2017)
– Christina Vandekerckhove
SVIDETELI PUTINA / TESTEMUÑAS DE PUTIN (2018)
– Vitaly Mansky
DIANTE DOS MEUS OLHOS (2017)
– André Félix
FOTBAL INFINIT / FÚTBOL INFINITO (2018)
– Corneliu Porumboiu

Dereitos Humanos: a memoria é presente

LAST MEN IN ALEPPO (2017)
– Feras Fayyad
EL SILENCIO DE OTROS (2018)
– Almudena Carracedo, Robert Bahar
LA CAUSA CONTRA FRANCO: ¿EL NÚREMBERG ESPAÑOL? (2018)
– Lucía Palacios, Dietmar Post
EL COLOR DEL CAMALEÓN (2017)
– Andrés Lübbert
EL ENTUSIASMO (2018)
– Luis E. Herrero
THE OTHER SIDE OF EVERYTHING (2017)
– Mila Turajlic

Cinefilias

BERGMAN: A YEAR IN A LIFE (2018)
– Jane Magnusson
HAL (2018)
– Amy Scott
NEVILLE D'ALMEIDA: CRONISTA DA BELEZA E DO CAOS (2018)
– Mario Abbade
ATA TU ARADO A UNA ESTRELLA (2017)
– Carmen Guarini
THE GREEN FOG (2017)
– Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson

O presente é muller

CUBANAS. MUJERES EN REVOLUCIÓN (2018)
– María Torrellas
KHRUSTAL / CISNE DE CRISTAL (2018)
– Darya Zhuk
LA CENA BLANCA DE ROMINA (2017)
– Francisco Rizzi, Hernán Martín
LUZ OBSCURA (2017)
– Susana de Sousa Dias
TEMPO COMUM (2018)
– Susana Nobre
PRAÇA PARIS (2017)
– Lúcia Murat
MARLINA, THE MURDERER IN FOUR ACTS / MARLINA, ASASINA EN CATRO ACTOS (2017)
– Mouly Surya
PRIMAS (2017)
– Laura Bari
KAZARKEN: EN CREUSANT (2016)
– Güldem Durmaz
CONVERSACIONES ALREDEDOR DE UN PIANO QUE VINO DE EUROPA (2018)
– Queyi
1048 LUNES / 1048 LÚAS (2017)
– Charlotte Serrand
JULIA Y EL ZORRO (2018)
– Inés María Barrionuevo